Свято українських традицій на галявині творчості біля ККЗ «Райдуга»

29.06.14 10:00 2514

Департамент культури м. Вінниці та Центр концертних та фестивальних програм запрошують усіх бажаючих до галявини творчості, яка проходить щоп’ятниці починаючи з 13 червня і до кінця літа на території біля ККЗ «Райдуга». На відвідувачів чекають різноманітні тематичні заходи, присвячені культурі, традиціям та звичаям народів світу.

Свято українських традицій на галявині творчості біля ККЗ «Райдуга»

З нагоди святкування Дня Конституції України, на вінничан та гостей міста наступної п’ятниці 4 липня з 17 до 19 години чекає унікальна можливість провести вечір у гарному настрої та з користю для себе, детальніше ознайомитись з культурою та традиціями України, прийняти участь у майстер класі з петриківського розпису та навчитися плести справжній вінок з живих квітів, а також насолодитись українською музикою та піснями. На учасників чекають різноманітні конкурси та вікторини на знання історії країни та українських традицій.

Свято українських традицій на галявині творчості біля ККЗ «Райдуга»

Проект має на меті створення умов, що сприяють якісному дозвіллю для усіх верств населення міста Вінниця, яке сприятиме активізації здорового способу життя вільного від тютюну та спиртного, розвитку творчих та освітніх здібностей громади.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих на свято українських традицій, танців та музики 4 липня з 17 до 19 години біля ККЗ «Райдуга».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:КП "Центр концертних та фестивальних програм"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)