Проект Галявина творчості переноситься на 18 липня через погодні умови

11.07.14 15:14 2225

Департамент культури м. Вінниці та Центр концертних та фестивальних програм щоп’ятниці з 17.00 до 19.00 години на протязі літа дарують вінничанам та гостям міста свято біля ККЗ «Райдуга» під назвою «Галявина творчості».

Проект Галявина творчості переноситься на 18 липня через погодні умови

Проект Галявина творчості, що проходить біля ККЗ «Райдуга» присвячений на цьому тижні культурі та традиціям України в зв’язку з несприятливими погодними умовами переноситься на 18 липня

Він має на меті створення умов, що сприяють якісному дозвіллю усіх верств населення міста Вінниця, сприяє активізації здорового способу життя вільного від тютюну та спиртного, розвитку творчих та освітніх здібностей громади.

Проект Галявина творчості, в зв’язку з несприятливими погодними умовами переноситься на 18 липня

Щоп’ятниці організатори проекту запрошують талановитих виконавців, танцювальні колективи, готують цікаві конкурси, вікторини, даруючи за участь в них призи та подарунки. Вже наступної п’ятниці 18 липня готується захід, що присвячений культурі, звичаям та традиціям України. На гостей свята чекають виступи професійних співаків з українськими піснями, усі бажаючі на майстер-класах зможуть спробувати вишивати хрестиком та стрічками, навчитися плести браслети з українською символікою, а активні учасники свята приймуть участь у інтелектуальних конкурсах на знання історії та традицій України, запальному конкурсі з перетягування канату та ще безлічі цікавих вікторин та веселощів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю: КП "Центр концертних та фестивальних програм"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)