Житомирський театр виступив на вінницькій сцені проти абортів

21.05.09 01:49 2681

Житомирський обласний академічно-драматичний театр ім. Івана Кочерги у спектаклі „Божі Тварі” (за мотивами п’єси „Дуже простенька історія”) на вінницькій сцені виступив проти абортів.

Житомирський театр виступив на вінницькій сцені проти абортів

Цим спектаклем житомиряни практично відкрили триденні гастролі у Вінниці. Головний режисер Наталія Тімошкіна переконана – у цьому спектаклі немає головних ролей, а кожен глядач може обрати собі улюбленця серед героїв. До речі, через певні технічні нюанси у вінницькому театрі свиня не літає.

- Справа в тому, що у вінницькому театрі немає спеціального устаткування, щоб підняти актора догори, - каже Наталія Тимошкіна. –  До речі, у нас із цим альпіністським спорядженням виникали проблеми і перед прем’єрою спектаклю в Житомирі. Тобто, воно відпрацювало майже все репетиції і за день до прем’єри – зламалося. Нам довелося звертатися до десантників-парашутистів, аби вирішити проблему.

Побачити виступи житомирян із цим спектаклем на вінницькій сцені можна ще 21 травня. Вінницька ж трупа обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського у цей же ж час в Житомирі показує чотири наші вистави. Дитячу казку та „Потрібен брехун”, „Осіння мелодія”, „Хелемські мудреці”.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)