У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою

04.11.14 19:40 2479

 У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою

У холі міської ради відкрилася виставка робіт Олесі Пірняк «Єднання душі та краси». Тут представлено близько 30 робіт, серед яких як картини зі шкіри, так і живопис. Виставка діятиме до кінця листопада.

Протягом місяця у холі міської ради триватиме виставка «Єднання душі та краси»

Перша виставка Олесі Пірняк відбулася у 2002 році в школі №12. Вже в наступному році її роботи були представлені у Вінницькому художньому обласному музеї. У червні цього року роботи Олесі Пірняк демонструвалися у Польщі (м. Кельце).

Фото

 У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою У холі Вінницької міської ради душа єднається з красою

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)