Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп»

24.12.14 17:25 2731

Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп»

У Вінницькій дитячій школі мистецтв відбулась музично-театралізована вистава «Новорічний калейдоскоп». На свято запросили учнів молодших класів вінницьких шкіл. Їм не лише показали виставу, а й підготували новорічну експозицію дитячих робіт з живопису та прикладного мистецтва.

«Новорічний калейдоскоп» проводиться у Вінницькій дитячій школі мистецтв щорічно. Сюди запрошують школярів, аби вони могли побачити роботу мистецького закладу і те, чим тут займаються їхні однолітки. Діти мали можливість прослухати пісні у виконанні вокалістів, дитячого хору, виконавців гри на акордеоні, фортепіано, домрі, ансамблю струнно-смичкових інструментів та побачити танцювальні номери Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» та ін.

Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп»

Також була підготовлена новорічна виставка дитячих робіт з живопису, прикладного мистецтва відділенням образотворчого мистецтва

Фото

Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп» Вінницькі школярі побували на виставі «Новорічний калейдоскоп»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)