Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті

24.12.14 18:49 3081

Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті

У центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» на Старому місті відкрилася виставка робіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв «Зимова казка». У її створенні взяли участь всі викладачі та учні 1-6 класів відділення образотворчого мистецтва. Тут представлено понад 30 кращих дитячих робіт на новорічну тематику. Вони виконані гуашшю, акриловими та акварельними фарбами, пастеллю на папері та картоні.

Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті

На дитячих роботах зображені ліричні зимові пейзажі, люди, тварини, оригінальними візерунками, які передають святковий зимовий настрій. Під час відкриття присутні мали можливість насолоджуватись творчістю маленьких митців під супровід вокальних творів у виконанні юних співаків Ангеліни Паламарчук, Анастасії Єфімової та віртуозної гри на бандурі Діани Поліщук.

Фото

Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті Зимова казка у "Прозорому офісі" на Старому місті

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)