50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені”

04.02.15 13:02 2451

50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені”

До свого 10-річчя вінницький гурт «Тверезість і Культура» запланував грандіозний тур по 30 містах України та на 20 концертних майданчиках в Європі, Америці та Австралії.

А першим виступом в рамках ювілейних гастролей став мега-великий душевно-домашній концерт в столичному Палаці Спорту 1 лютого.

50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені”

- Народу було багато, реально більше 7 тисяч!, - розповів лідер “Оленів” Віктор Бронюк. - Прийшли близькі друзі із усієї України, рідня, зірки з телевізору — Катя Осадча, Юрій Горбунов, Юрій Степанич, Оля Фреймут із дітьми... Виступали ми як і обіцяли в костюмах від вінницької дизайнерки Світлани Теренчук в рамках підтримки національного виробника. Співали нових і вже затертих народною популярністю пісень. Дали жару так, що танцював і дружно співав весь зал. Попереду виступи у великих та малих містах України, а до Вінниці доберемось десь влітку — саме на 10-й день народження гурту!

- Що вам нести в подарунок на іменини?

- Щирі посмішки і відкриті серця! Бо в такий час, в таку годину саме наш дух, наша віра і наша любов до України є непереможною силою, котра зможе подолати і побороти все. Тур ми назвали відповідно, бо “Люби ти Україну», - пісня, що вже встигла полюбитися всім тут у тилу і там на фронті, вона вже стала символом і набула особливого значення. Зараз важливо робити, робити все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж маємо робити те, що в нас виходить найкраще - співати на славу цьому народові, на славу всій Україні».

- Як ти пережив трагічну новину про загибель Кузьми?

В мене не було слів... Я відмовився коментувати це для телеканалів, що мені телефонували. Бо цінувати друзів треба за життя, а зараз слова зайві... Їдемо із нашими хлопцями на прощання із Андрієм до Львову і на цвинтар в Брюховичах біля будинку його батьків. Дуже жаль, що така світла, життєлюбна людина пішла від нас...

А вам всім дай Боже більше світлих днів, доброго здоров’я і нарешті, гарних новин...
Будьмо разом, бо ми єдині!

Фото

50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені” 50 концертів по всьому світу зіграють на ювілей “Олені”

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Роман Ковальський
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)