До дня всіх закоханих, 14 лютого, у Вінниці відбудеться особливий концерт. До нашого міста завітає романтичний і харизматичний співак Павло Табаков. Переможець телепроекту «Голос країни» дасть сольний концерт на сцені Будинку офіцерів. Початок – о 19:00.

У День святого Валентина Павло Табаков і його група привезуть до Вінниці романтичну концертну програму «Тільки ти моя». Володар титулу «Голос країни» давно зарекомендував себе на українській сцені як невиправний романтик. Під його пісні закохуються і одружуються! Зокрема, пісня, яка дала назву концерту 14 лютого у Вінниці, «Тільки ти моя» є абсолютним рекордсменом – саме під цю композицію за останні п’ять років у Галичині та й не тільки молодята найчастіше танцюють свій перший весільний танець.

 14 лютого, до Дня закоханих, у Вінниці виступить романтичний Павло Табаков

Концертна програма «Тільки ти моя» - це дві години романтики і драйву, душевного співу і тільки справжніх емоцій. На публіку чекають «живий» звук та якісний пісенний матеріал – романтичні пісні, в які неможливо не закохатись.

Майже усі пісні у репертуарі Павла Табакова – про найсвітліше почуття – кохання. «Дякую небесам», «Запитай», «Така зима», «Відлітай», «Rock&Love», «Згадуй», «Про тебе думаю», «Янголя», «До тебе хочу», «А ти була морем» - у цих піснях кохання таке різне, але завжди щире та справжнє.

Спеціально до концерту у Вінниці Табаков готує кілька пісенних прем’єр, зокрема «Я не можу тебе забути» - пісню, якій музичні критики уже прогнозують долю хіта «Тільки ти моя».

 14 лютого, до Дня закоханих, у Вінниці виступить романтичний Павло Табаков

Гостем найромантичнішого концерту 14 лютого у Вінниці стане талановитий вінничанин Олександр Онофрійчук, з яким Павло Табаков свого часу змагався у проекті «Голос країни». 

Квитки на концерт Павла Табакова 14 лютого у Вінниці – у касі Будинку офіцерів, а також за телефоном: 65-999-8.Переглядів: 4417
Поширень: 0