Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс»

28.04.15 11:00 2443

Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс»

Вчора відбулося урочисте відкриття днів США у Вінниці. На концерт американського музичного фольклорного гурту «Тамблін Боунс», який відбувся підвечір, прийшли сотні вінничан.

27-29 квітня у Вінниці триватимуть «Дні Америки», які організувало Посольство США в Україні та Вінницька міська рада. Протягом цих трьох днів вінничани мають можливість відвідати різні освітні і культурні заходи, спрямовані на зміцнення зв’язків між американським і українським народами. Жителі та гості міста знайомляться з американським кіно, музикою, освітою, мистецтвом тощо.

27 квітня дні США у Вінниці відкрилися концертом американського музичного фольклорного гурту «Тамблін Боунс». «Мені дуже приємно бути у Вінниці, бачити повний зал людей та відчувати те, як тепло ви приймаєте гостей. У вас прекрасне місто та добрі люди», – зазначила аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні Шеріл Бістранскі.

​Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс»

«Сьогодні дійсно знакова подія для Вінниці. Я дуже вдячний Посольству США за те, що у такі важкі для України часи вони вперше проводять у нашому місті такий гарний захід. Бажаю вінничанам, які відвідають заходи у рамках Днів США у Вінниці відкрити для себе цю країну з різних сторін, – каже в.о. міського голови Сергій Моргунов. – Дуже важливо відчувати підтримку США, і сьогодні мене вразило те, з якою теплотою і любов’ю Повноважний і Надзвичайний Посол говорив про Україну, наше рідне місто, наш європейський вибір та підтримує нашу територіальну цілісність».

Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс»

«Дійсно, нічого так не об’єднує і не дає можливості пізнати один одного як культура, мистецтво, освіта. І фактично Дні США у Вінниці будуть присвячені у першу чергу цим напрямкам», – каже заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=2045

Як зазначили музиканти «Тамблін Боунс», для них це надзвичайний вечір. Вони протягом кількох тижнів подорожували Європою і сьогодні їхній тур завершується саме у Вінниці. Хлопці розповіли, що більшість пісень, які вони виконали зі сцени – дуже давні, також лунали й авторські твори учасників гурту. «Ми вперше побували в Україні у минулому році. Ця подорож була надзвичайною і дуже нам запам’яталася. Сьогодні ми у Вінниці, і дуже вдячні глядачам за те, що вони випромінюють світло, ми його відчуваємо».

Одну з пісень гості з США заспівали разом з фольклорним Хмельницьким колективом «Ладовиці», з яким хлопці познайомилися під час туру Україною.

Фото

Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс» Сотні вінничан побували на концерті американського гурту «Тамблін Боунс»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)