Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер»

29.04.15 11:58 1803 0

Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер»

Нещодавно у Вінниці відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Юний концертмейстер». У ньому взялj участь більше ста вихованців мистецьких шкіл Вінницької області та міста Кривий Ріг.

Конкурс «Юний концертмейстер» був започаткований Вінницькою дитячою школою мистецтв «Вишенька» у минулому році. У квітні цього року він набув статусу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю. Цьогоріч у заході взяло участь 111 учнів мистецьких шкіл Вінницької області та міста Кривий Ріг.

Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер»

Перше місце у молодшій віковій категорії посіла Єва-Софія Радковська з Вінницької дитячої музичної школи №1. У середній категорії перемогу здобули Анастасія Губаль з Тульчинської дитячої музичної школи та Анастасія Яцук з Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька». А Микола Швець та Анастасія Шикирінська з Вінницької дитячої музичної школи №2 посіли перше місце у старшій віковій категорії.

Фото

Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер» Більше ста дітей взяло участь у конкурсі-фестивалі «Юний концертмейстер»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)