Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро"

03.05.15 10:25 2430

Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро"

Немає потреби представляти «Київ. Модерн Балет» - в нашому місті цей театр вже знають і люблять. Він є візитною карткою українського сучасного мистецтва за кордоном. 13 червня   відбудеться третій візит цього дивовижного колективу 

Керівник театру, відомий український хореограф нового покоління Раду Поклітару, автор яскравих і незвичайних інтерпретацій класики, дістався до «самого балетного балету» - «Лебединого озера» П.І. Чайковського. Прем'єра відбулася в червні 2013 року.

В «Лебединому озері» немає нічого від первинного джерела , крім, звичайно ж, приголомшливої музики Петра Ілліча Чайковського. Але Раду і попереджає: «Лебедине озеро. Сучасна версія» - не варто очікувати звичного сюжету.

Раду Поклітару

Автору хотілося створити балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму справжньому єству. Існування в чужій шкірі, проживання невластивого тобі життя  - страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений у хлопчика, повинен буде пройти через страждання і удари долі. Кохання приходить до нього лише у примарних снах...

Мова сучасного танцю, якою переказано балет, допомагає викликати яскраве співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість артистам неймовірно точно і виразно створювати, як образи людей, так і містичних ельфів-лебедів .

Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро"

Пошуки, подібні постановкам «Київ Модерн Балету», завжди викликали і викликають суперечки. Поклітару схвалюють за оригінальність і несподіваність його вистав, їх унікальну хореографічну мову. І це підтверджується гучним успіхом в Україні, Росії, Європі, Азії. Одночасно осуджують за провокаційне, майже скандальне прочитання класичних сюжетів. Але ж сценічні види мистецтв тим і відрізняються від інших, що дозволяють створювати різні сенсові інтерпретації.

Фото

Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро" Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро" Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро" Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро" Вінничан запрошують на перегляд сучасної версії балету "Лебедине озеро"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)