У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота»

05.06.15 14:13 2798

У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота»

Сьогодні у залі засідань міської ради нагородили переможців та призерів загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота». Діти отримали дипломи та грошові премії. Також відзначили представників культурної сфери міста, які долучилися до проведення Дня Європи дня Перемоги.

Цьогоріч у рамках конкурсу «Кришталева нота» юні вінничани змагалися у трьох номінаціях: «Піаністи», «Духові інструменти», «Дитячі інструментальні ансамблі великої форми». Дітей привітав заступник міського голови Андрій Рева. Він подякував юним вінничанам за їхню роботу та побажав їм подальших перемог.

У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота»

«Сьогодні у цій залі зібралися кращі представники галузі культури міста: діти, які здобули перемогу у конкурсі «Кришталева нота». А також – ті, хто долучився до проведення загальноміських заходів до Дня Перемоги та Дня Європи. Ці люди вклали свою душу та вміння, щоб зробити свято для вінничан і гостей міста», – сказав Андрій Рева.

Фото

У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота» У міській раді привітали учасників конкурсу «Кришталева нота»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)