У Вінниці змагались вуличні танцюристи

07.07.15 07:23 2180

У Вінниці змагались вуличні танцюристи

Майже 200 вуличних танцюристів з Києва, Одеси, Вінниці, Львова, Чернівців, Тернополя, Жмеринки змагались на турнірі Урбанджем. Проходив цей захід на території скейт-парку, половина якого була в розпорядженні скейтерів, ролерів та інших екстремалів. Друга ж половина повністю виділялася на намет з апаратурою і лінолеум, на якому проходили танцювальні битви в стилях breaking (2x2), hip hop (1x1) і popping (1x1). 

У Вінниці змагались вуличні танцюристи

Переможцями у брейкінгу стали хлопці з команди Mighty 4 (Одеса), які зарядили присутніх своїм божевільним драйвом. У хіп хопі виграв BrainKilla зі Львова, а в паппінгу перемогу здобув киянин Boogie Lores. Крім того,всіх присутніх радували живі виступи від реп-групи Падваротня, битмейкера Smuff Tha Quiz і барабанщика Bodya Killa.

У Вінниці змагались вуличні танцюристи

Фото з сайту ВИННИЦА DAILY

Подробиці у відеосюжеті:

Фото

У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи У Вінниці змагались вуличні танцюристи

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВИННИЦА DAILY
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)