Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

26.09.15 10:10 5348

Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

«Вони вміють літати!» - так захоплені глядачі говорять про артистів Національного ансамблю танцю України імені Павла Вірського. Майстри-віртуози на сцені виробляють таке, що шквал овацій зривають вже після першого номеру. Найскладніші трюки виконують із вражаючою легкістю, а головне - кожним рухом і поглядом, здається, торкаються найпотаємніших струн душі. Їм аплодують колеги з грузинського ансамблю «Сухішвілі», королівські особи і вибаглива європейська публіка, а вже скоро вітатимуть і вінничани.

12 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів ансамбль Вірського презентує святкову ювілейну програму, присвячену 110-річчю з дня народження Павла Вірського. Вінниця стане одинадцятим містом великого всеукраїнського туру, який славетний колектив розпочне 1 жовтня у Черкасах. У програмі будуть нові номери і танці-«візитівки», які принесли ансамблю Вірського світову славу.

Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

Сьогодні ансамбль Вірського - бренд, який люблять і знають у всьому світі. Цей танцювальний колектив дійсно унікальний: своєю історією, своїми постановками, широкою гастрольною географією, відомими шанувальниками і, звісно ж, своїми артистами. Потрапити у ансамбль Вірського надзвичайно важко - це вдається лише най-найкращим, хто проходить конкурс. І саме вони потім стають тими героями, за якими, затамувавши подих, спостерігають захоплені глядачі у різних куточках світу.

Нещодавно ансамбль з неймовірним успіхом провів гастролі в Угорщині та Польщі, а після всеукраїнського туру має запрошення до Ізраїлю, Іспанії, Китаю, США й Канади. Власне, немає країни, яка б встояла перед тією красою, яку на сцені відтворюють танцюристи.

- За 78 років існування наш ансамбль побував у 80 країнах світу, у більшості ми виступали по 20-30 разів. На наших концертах немає вільних місць. Я не пам’ятаю виступу, щоб публіка не стояла - незалежно від континенту: чи це Африка, Азія, Європа чи Америка. Ми представляємо справжнє високе мистецтво, яке знаходить дорогу до серця кожної людини на Землі! - говорить генеральний директор і художній керівник ансамблю Вірського, народний артист і Герой України, академік Мирослав Вантух. - Коли у Монте-Карло ми виступали на відкритті чемпіонату світу з тенісу, у залі сиділи самі мільярдери. Після нашого виступу вони всі встали і букети квітів з кожного столу кинули під ноги артистам. Наші танцюристи стояли по коліна у квітах і ще довго слухали шалені оплески… А коли мене покликав принц Монако Альбер, аби особисто подякувати і потиснути руку, він сказав: «Я знаю, що у вашій країні є проблеми економічного характеру. Але коли у вашого народу є така висока культура, ви обов’язково впораєтеся з усіма негараздами. У цьому залі всі мільярдери стоячи аплодують лише вдруге: вперше 10 років тому вони стояли, коли на відкритті Зіркової зали співав Лучано Паваротті і от вдруге - стоять перед вашим колективом». Після цього ми ще тричі літали чартерним рейсом на концерти у Монако на особисте запрошення принца. Від себе скажу - коли такі речі відбуваються, кожен митець відчуває себе гідним свого народу.

Багато виступаючи за кордоном, артисти ансамблю Вірського особливо радіють, коли вдається з туром відвідати міста рідної України.

- Ми щиро радіємо, що в цьому турі зможемо відвідати 19 міст України. Для нас це дуже важливо, адже останнім часом так відбувалося, що нас відлучають від свого народу, а народ - від своєї культури. У 1937 році наш ансамбль був створений саме для збереження національного хореографічного мистецтва України, для розвитку автентичної української культури, - говорить Мирослав Вантух. - Цей тур присвячений 110-річчю з дня народження засновника і фундатора нашого колективу - геніального балетмейстера Павла Вірського, якого шанують у всьому світі. Цю дату ми відсвяткували великим концертом у Києві у Палаці «Україна» і зараз покажемо святкову концертну програму у найбільших містах України.

Вінничан та гостей міста на концерті ансамблю Вірського чекає чимало сюрпризів. Запальні танці, складні рухи, синхронність у виконанні, ліричні та експресивні номери, розкішні національні костюми учасників, що представляють всі розмаїті частини України – від запальних морячків, вправних козаків до гуцульських убрань карпатців та навіть із трембітами.

- Творчість – це вічний пошук, це вічне незадоволення собою. Ми живемо за принципом: хорошому кінця немає. Я сплю й мені сняться якісь теми, ідеї… Це в хорошому розумінні слова – хвороба, - зізнається Мирослав Вантух. - Я переконаний, що мистецтву треба служити так, як і служити своєму народові. На всю Україну подібних колективів немає. Свою культуру, красу, звичаї, традиції ми показуємо іншим націям і народам. А це – надзвичайно відповідально і почесно.

Вартість квитків на вінницький концерт ансамблю Вірського, що 12 жовтня о 19.00 пройде в Будинку офіцерів - 50-200 гривень. Квитки можна придбати у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, в турсервісі на Козицького та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55.

Організатор вінницького концерту Національного ансамблю імені Вірського - компанія «Вінниця Концерт». Пригощає - студія-бар «City».

Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

Артисти ансамблю Вірського щодня вдосконалюють свою майстерність на багатогодинних репетиціях

Фото

Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями Ансамбль танцю імені Вірського буде вражати Вінницю своїми надздібностями

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)