Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди

17.11.15 10:16 2563

Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди

"Україна-Польща. Взаємодія культур: ще один аргумент". Виставка з такою назвою ще продовжує свою роботу у Вінницькому обласному художньому музеї. У музейних фондах зберігаються колекції творів графіки відомого польського художника Наполеона Орди, автора більш як тисячі малюнків з натури для альбому «Історичні види Польщі». Ці твори, що зображують палаци та паркові місцини польської знаті, експонують зараз.

Також представлені три оригінальні твори невстановленого автора «Вид палацу Потоцьких у Тульчині» (зразок поліхромної графіки), «Немирівський палац Потоцьких» та вид дендрарію «Софіївка». Виставлена також низка низка графічних портретів: короля Яна Собеського, маршала Юзефа Понятовського, Отільди Грохольської та інших.

Україна-Польща. Взаємодія культур: ще один аргумент

Експозицію доповнюють ксерографії портретів знаних польських родин, імена яких так чи інакше пов’язані з тематикою виставки та бронзові предмети і тематична література з фондів музею, що допомагають створити колорит палаців XVIII століття.

Фото

Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди Вінничан запрошують у художній музей на виставку відомого польського художника Наполеона Орди

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)