Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж)

04.12.09 13:36 5234 0

Починаючи з 2 грудня у вінницькій галереї АртШик можна побачити виставку-ретроспективу заслуженого діяча мистецтв України Олександра Шиніна, присвячену його 55-ти річчю.

Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж)

Олександр Степанович народився у Миргороді, закінчив Одеське художнє училище ім. Грекова та Харківський художньо-промисловий інститут, відділення монументально-декоративного мистецтва. Він є членом Національної спілки художників з 1994 року, а у 2007 йому було присвоєно звання Заслужений діяч мистецтв України. Наразі художник викладає у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського.

Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик

У галереї представлені роботи останніх 5 років творчості художника. Тут є чудові натюрморти і марини на яких нашарування фарби робить живописну поверхню живою та дихаючою. Також представлений картини міфологічного жанру, де автор дає волю фантазії та грає образами, філософськи-іронічно переосмислюючи знайомі сюжети. Не можна не відмітити анімалістику, що виходить з під пензля майстра – тварини тут сповнені щирими емоціями.

Персональна виставка Олександра Шиніна

Серед представлених на виставці виокремлюються роботи з проекту „Вінтаж”, який було підготовлено майстром спеціально до цьогорічного Вінницького джазового фестивалю. Тут майстер живопису розказав свою історію джазової музики. Кожна робота сповнена глибоко особистими асоціаціями та емоціями, відтвореними із властивим автору балансуванням форм.

Персональна виставка Олександра Шиніна

Творча манера художника експресивна, вона народжена внутрішньою активністю, рухливістю його натури. Асиметрія та діагональ, контраст та стрімка моторика пензля – ось складові його методу. Олександр Шинін досягає рухливості динамікою форми та композиційною організацією лінійних та кольорових елементів.

Завітайте до галереї щоб ознайомитись з роботами майстра, поринути у світ його асоціацій, викладений шарами фарби на полотні. Виставка триватиме до 15 грудня.

Фото

Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж) Персональна виставка Олександра Шиніна у галереї АртШик (фоторепортаж)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)