«Міфогенез», із снігом чи без

12.02.16 18:14 1759

«Міфогенез», із снігом чи без

Міжнародний зимовий Фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез», який щорічно проводився з 2006 року, цьогоріч відбудеться вже в одинадцятий раз з 19 по 21 лютого. До участі в цьогорічному проекті відібрано більше 30 молодих художників з Києва, Харкова, Львова, Вінниці та Республіки Польща.

Організатори: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», Департамент культури Вінницької міської Ради, ВОГО «Ліга розвитку мистецтв». Партнери проекту: Асоціація артгалерей України, Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці, РЦСМ «Арт-Шик», Вінницьке обласне відділення Спілки архітекторів України.

Головна концепція проекту залишається незмінною – «Міфогенез», як визначення створення, продукування новітнього міфу є назвою проекту, який визначає його тематику. Створені учасниками, в контексті загальної назви проекту об'єкти land-art візуалізують відчуття сучасності через художній образ. Результатом є виникнення дискурсивного поля між глядачем і створеним художниками новим міфологічним простором.

«Міфогенез», із снігом чи без

Особливість land-art, як напрямку і форми сучасного мистецтва, в інтимності самого творчого процесу. Художники взаємодіють з середовищем не публічно, до глядача проекти land-art доходять практично лише у вигляді виставок, складених з фото і відео документації, як результату. Учасники цьогорічного проекту за три дні створять, як на території м. Вінниця так і на Немирівському скіфському городищі об`єкти ленд-арту. Пізніше з фото-матеріалу буде сформована експозиція для презентації засобом виставок протягом 2016 року в містах України та за кордоном.

«Міфогенез», із снігом чи без

Презентують цьогорічний фест та його учасників 19 лютого у РЦСМ «Арт-Шик». У той же день о 19.30 художники творитимуть «Парк ленд-арту» в центральному парку ім. Горького. А 20 та 21 лютого митці їдуть творити на немирівське скіфське городище, на знамениті Скіфські вали – традиційне місце творчості зимових ленд-артистів. Результатом двох денів творчості стануть фото та відео матеріали, що будуть відібрані для створення художнього каталогу та експозиційного блоку проекту для подальшої презентації.

Фото

«Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без «Міфогенез», із снігом чи без

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)