Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику»

14.02.16 08:03 1637

Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику»

До 19 лютого у галереї «ІнтерШик» триватиме персональна виставка «Весь світ в очах твоїх» авторства відомої київської художниці Оксани Фурлет. Оспівування жінки у всіх її проявах відображено у цій серії картин майстрині традиційно виконаних на шовку.

Батик – це техніка розпису по тканині за допомогою воску та барвників, поширена особливо в Індонезії та на Філіппінах, а також у країнах Південно-Східної та Східної Азії, Західній Африці тощо; у Європі відома з XIX ст.. 4-7 днів майстриня працює над одною роботою.

Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику»

На шовку, під чутливими руками майстрині, розквітають дивовижні жіночі образи: загадкові та близькі, романтичні і горді, привабливі і недосяжні. Теплі тони, м'які лінії і тонкі обриси зображуваного створюють в кожній композиції особливе царство, де основною діючою особою є жінка, а законами - є закони краси, ніжності, любові.

Фото

Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику» Різнохарактерні героїні майстрині «батику» Оксани Фурлет оселились у «АртШику»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)