Катерина Ющенко відкрила фестиваль «Дні українського кіно» у Вінницькій області

07.12.09 08:54 1983 1

3 грудня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь в урочистій церемонії відкриття фестивалю «Дні українського кіно» у Вінницькій області.

Катерина Ющенко відкрила фестиваль «Дні українського кіно» у Вінницькій області

Фестиваль організований Українською кінофундацією та компанією Nemiroff, за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

У заході також взяли участь голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський, голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, Генеральний директор ДП УГК «Nemiroff» Алла Глусь, президент і голова Ради директорів Nemiroff Холдинг Олександр Глусь, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, директор Української кінофундації Андрій Халпахчі, кінематографісти та зірки кіно – режисер Роман Балаян, актори Лариса Кадочникова, Ольга Сумська, Олексій Богданович, Віталій Борисюк, Руслана Писанка, Олеся Жураковська, молоді українські аніматори Дмитро Сухолиткий-Собчук та Микита Ратніков, а також дружина Івана Миколайчука Марія.

У своєму вітальному слові пані Катерина Ющенко відзначила величезну роль кіно у становленні особистості. «Кіно – унікальний вид мистецтва, здатний і дивувати, і навчати, і шокувати, – сказала вона. – Кожна людина сприймає світ по-своєму, але кіно може змінити наш світ».

«Українське кіно має славетну історію і знане в усьому світі. Але нам треба дуже багато зробити, щоб відродити його. Це є пріоритет для мене і мого чоловіка», – підкреслила Катерина Ющенко, нагадавши про ініціативи Президента щодо розбудови українського кіно.

Пані Катерина високо відзначила діяльність Української кінофундації з промоції українського кіно в світі. Але, за її словами, настав час ознайомити українського глядача з кращими здобутками класичного і новітнього вітчизняного кіно. «Це є частина нашої культури. Ми повинні знати, шанувати і любити українське кіно», – сказала вона.

Також Катерина Ющенко розповіла про діяльність Фонду «Україна 3000» з підтримки вітчизняного кіно, зокрема – відзнаку «За розвиток національного кінематографа», яку Фонд щороку вручає у рамках кінофестивалю «Молодість».

Після закінчення церемонії відбулася демонстрація фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба МБФ «Україна 3000»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Александр
    Александр
    07-12-09, 20:50 | IP:194.6.197...
    Катерина Ющенко - самая большая аферистка Украины? http://www.cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=65855

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)