На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник

12.03.16 10:10 2764

На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник

Нещодавно у мікрорайоні Сабарів на базі Вінницького міського клубу відбувся родинний бал «Весняні красуні». У заході взяли участь 7 пар – мами з доньками, - мешканці мікрорайонів Сабарів та Пирогово.

Учасники заходу змагались у 6 конкурсних випробуваннях: «Візитівка», «Портрет моєї мами», «Споріднені душі», «Перукарочка», «Конкурс кулінарів» та «Конкурс талантів». Всі учасники були нагороджені почесними званнями та титулами.

Титул «Найпозитивніші» отримали Нелюбій Іванка та Салтан Віта, «Круті дівчата» - Наталка та Оксана Гуменюк. Стильними дівчатами визнали Софійку та Віру Хрустовських. Титул «Super girls» отримала Штельмах Христина та Гущина Олена, «Зірковий дует» - Анастасія та Світлана Гаркуша. А Діана та Наталя Міньковські стали найкреативнішими та отримали приз глядацьких симпатій.

На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник

Перемогу у конкурсі здобули Марія та Олена Мельники.

Також усі дівчата отримали солодкі подарунки від Міського клубу та ТОВ «АВІС» та спонсорів свята – компанії «Choice» та ТМ «White mandarin».

Фото

На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник На родинному балу «Весняні красуні» для мам та доньок перемогли Марія та Олена Мельник

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)