У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти»

15.03.16 14:51 1760

У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти»

Нещодавно у холі територіального відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відкрилася виставки «Жінка і квіти» учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв. У створені виставки прийняли участь учні від 6 до 14 років.

Серед присутніх на виставці були учні, батьки, викладачі, відвідувачі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс».

У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти»

На виставці представлено понад 30 картин присвячених весні. Діти на своїх картинах передали весняну атмосферу, пробудження природи після зими. Представлені роботи вражають своєю різноманітністю - це весняні пейзажі, зображення тварин, птахів, натюрморти з квітами. «Жінка і квіти» - це втілення мрії маленьких художників про щасливе, квітуче майбутнє своєї країни.

Традиційно для відкриття виставки вихованці школи підготували вокальні номери у виконані юних співаків: Жанни Гайченкової, Марії Петровської, Дарини Кривошеї.

Фото

У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти» У Прозорому офісі на вулиці Брацлавській відкрилася виставка «Жінка і квіти»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)