Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька»

18.04.16 11:05 1546

Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька»

Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька» підготувала концерт до закриття мистецького проекту «Призма сучасного мистецтва». Цим творчим вечором, на якому виступали вінницькі таланти гідно завершився великий проект «Ре:візія. Парадигма», що тривав від 22 березня у РЦСМ «АртШик».

Організатор проекту «Ре:візія. Парадигма»: Департамент культури Вінницької міської ради. Партнери: ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», Департамент культури Одеської міської ради, Чеський культурний центр, ВОГО «Культурна стратегія - ХХІ», ВОГО «Ліга розвитку мистецтва», ГО «Креативний простір», регіональний Центр сучасного мистецтва «Арт-Шик», "BarabanZA" (Запоріжжя).

Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька»

Звучав чудовий джаз від гітарного тріо, натхненною лірикою потішив дует Тетяни Войтишеної та Сергія Макарова. У піаніста-віртуоза Сергія Макарова у цей день саме був день народження, тож вітали його всі разом і просили зіграти «на біс». Були у програмі і пристрасні танці від майстрів школи «Вишенька»: іспанські пристрасті вирували під час виконання пасадоблю, заворожував пластикою східний танець. Достойну вокальну підготовку продемонстрували у різних номерах співаки з числа учнів та викладачів Вінницької школи мистецтв «Вишенька».

Не зважаючи на закоханість у космополітичний світ сучасного мистецтва, школа «Вишенька» продемонструвала і те як цінує українські традиції. На завершення концерту прозвучала низка українських пісень в обробках сучасних музикантів. Виконував вокальний квартет складений з викладачів школи. А після заключних акордів та довгих овацій школа мистецтв «Вишенька» запропонувала всім, хто хоче розвивати свої таланти, приходити до них на навчання.

Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька»

До наступних зустрічей з непередбачуваним, яскравим та розмаїтим світом сучасного мистецтва в рамках проекту «Ре:візія», який обов’язково повернеться до вінничан вже наступної весни.

Фото

Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька» Мистецький проект «Ре:візія. Парадигма» завершився спеціальною програмою від ВДМШ «Вишенька»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)