Міжнародний фестиваль, присвячений Петру Чайковському та Надії фон Мекк проходитиме Вінниччині з 15 по 21 травня. Він охопить дванадцять районів регіону та збере виконавців з дев'яти країн світу. Зокрема, очікуються виступи грузинки Еки Шаманаурі, аргентинця Раміро Аріста та інших.

Стартуватиме чотирнадцятий за ліком фестиваль 15 травня символічно з "Браїлівських музичних зустрічей". Вони відбудуться у музеї Чайковського, розташованого в колишній садибі меценатки баронеси фон Мекк у Браїлові Жмеринського району.

Проте найважливішим заходом стане виступ народного артиста та Героя України Мирослава Скорика 20 травня у Вінницькій філармонії.

Цей концерт є прем'єрою всесвітньо відомого українського композитора та диригента, — наголосив художній керівник Вінницького академічного оркестру "Арката" Георгій Курков. — І цією подією, яка відбудеться у Вінниці варто пишатися. Чимало світових академічних зірок мають за честь виступ на одній сцені поруч зі Скориком.

Завершиться фестиваль 21 травня грою британського органіста Алана Саттона у Храмі Пресвятої Діви Марії Ангельської.

Організатори повідомляють, що ціни на квитки залишаться на рівні минулого року, від 30 до 100 гривень.

Частина коштів, отриманих від їх продажу перерахується до Фонду підтримки учасників АТО. Таким чином виражатиметься гасло, під яким проходить фестиваль — "Мистецтво заради миру".

Мистецтво ніколи не стоїть осторонь від суспільно-політичних подій, — заявила художня керівниця філармонії Леся Смішко. — Тому ми використовуємо музику не тільки задля духовного відновлення наших співвітчизників, але й матеріальної підтримки.Переглядів: 2365
Поширень: 0