«Секретні агенти» з «Антидепресантами» шукали втрачений діамант Рожевої пантери

06.01.10 11:38 2809

5 січня відбувся другий відбірковий етап квест-гри «Пошуки діаманту для Рожевої пантери».

«Секретні агенти» з «Антидепресантами» шукали втрачений діамант Рожевої пантери

Чотири азартні команди зустрілись на площі біля Літнього театру, аби представити себе глядачам та вирушити за пошуками пригод, які чекають на них під час випробувань та різноманітних завдань. У другому етапі змагались чотири команди: «Секретні агенти», «Антидепресанти», «Бібліосвіт» та «Desperados». Їх представники кажуть, що головне не перемога, а участь. Проте кожен сподівається, що саме їхня команда здобуде для Рожевої пантери її втрачений діамант.

Один із організаторів гри, лікар-хірург Федір Мельник, розповідає про історію створення квесту: «Батьківщиною гри є Білорусія. Після перегляду фільму «Гра» молоді люди вирішили організувати перший автомобільний квест і назвали його «Схватка». Після цього ідея розійшлася по території різних держав і на теперішній час різноманітні квести проводяться у більш як 100 містах. Сам я став учасником гри в Донецьку, років 4 назад. Мені дуже сподобалось і ми з однодумцями вирішили започаткувати квест-гру у нашому місті».

Підтримати учасників другого етапу до парку пришла команда з першого туру гри «Олігархи», яка посіла третє місце. Її капітан Руслан ділиться своїми враженнями: «Я особисто і наша команда отримали масу задоволення від гри, оскільки грали вперше. Найважчим було зорієнтуватися, де ми знаходимось і куди нас привезли, адже очі були зав’язані. Завдання, які нам давали організатори, сьогодні уже здаються легкими. Спочатку, коли перед нами поставала та чи інша задача, дещо губилися. Якщо у місті будуть проводитись іще такі ігри, то ми обов’язково також братимемо у них участь, оскільки це дійсно дуже цікаво та весело».

Представники центральної бібліотечної системи, які об’єднались у команду «Бібліосвіт», також грають вперше. «Ми такі азартні люди, що намагаємося брати участь у всіх конкурсах, – каже капітан команди Світлана. - Першу перемогу за представлення своєї команди ми вже отримали. Залишилось виграти усі завдання і перемогти».

На перемогу очікують й інші команди. «Ми з друзями дуже багато чули про квест, ось і вирішили випробувати себе і взяти участь у грі, - розповідає капітан команди «Desperados» Віталій. – Сподіваємось, що ми потрапимо до фінального туру».

Брати участь у другому етапі квест-гри мали п’ять команд. Втім, одна із них на змагання не з’явилась. За право зустрітися у фіналі команди змагатимуться ще 8 та 10 січня. Фінальний тур, як уже повідомлялось раніше, відбудеться 14 січня на закритті новорічної ялинки. Саме тоді переможці отримають подарунки від організаторів і передадуть представникам влади знайдений діамант. А поки що на учасників чекають нові пригоди на невідомих місцевостях, нові завдання та, безумовно, незабутні враження.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)