Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи з 9 по 11 червня

30.05.16 16:04 2266

Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня

Знову вінницькі майстри хендмейду збираються здивувати всіх своєю фантазією, талантом та обдарованістю. Сюрпризи та подарунки, зроблені умілими руками з надзвичайною любов’ю, а також цікаве спілкування з віртуозними рукодільницями чекає на вінничан з 9 по 11 червня.

В ці дні (з 10.00 до 19.00) у Експоцентрі торгово-промислової палати (вул. Соборна, 68) відбуватиметься вже шостий за рахунком фестиваль VinArtFest.

Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня

Якщо ви любите милі оку дрібнички та ексклюзивні речі – це подія для вас! Прикрасами, косметикою, іграшками, сувенірами, солодощами та ще багато чим ще тут можна буде помилуватись та придбати собі цікавинку, подружившись з чудовим автором роботи. Обов’язково приходьте і ви не зможете піти від вінницьких майстринь без особливого, створеного немов саме для вас, подарунка.

Фото

Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня Вінничан запрошують помилуватись красою на фестивалі подарунків ручної роботи  з 9 по 11 червня

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)