„Вінницькі перці” вдруге стали чемпіонами вищої Української Ліги КВК

21.01.10 10:37 2064 3

Тільки повернувшись із перемогою Вінницька команда КВК „Вінницькі перці” 20 січня давала прес-конференцію для місцевих масмедіа.

„Вінницькі перці” вдруге стали чемпіонами вищої Української Ліги КВК

Як зазначив директор команди Сергій Борзов: „Ми навіть не сподівалися на перемогу, але коли з великим відривом від інших команд закінчили перший тур зрозуміли, що команда може перемогти. Було докладено максимум зусиль для перемоги і ми вдруге стали переможцями”. У найближчі плани команди входить участь у першому Сочинському фестивалі, на який вже зареєструвалося 746 команд. „Нам, як переможцям дозволено грати з другого туру”, - наголосив С. Борзов.

Також у плани команди входить підготувати достойну молоду заміну, яка гідно продовжувала нести достойне звання „Вінницькі перці”. Дивлячись на інші регіони України у нашій області налічується найбільше молодих команд, а саме 15. Так, кожен вуз має свою команду КВК, між якими постійно проводяться змагання і ми дивлячись на студентське покоління відбираємо найкращих для створення молодої команди. Вінниччину називають столицею КВК, так як у нас найбільш активніша молодь.

Завдяки підтримці Олександра Домбровського з 2006 року команда розпочала свій переможний шлях. Саме у 2006 році команда „Вінницьких перців” отримала першу перемогу у Всеукраїнській лізі чемпіонів. До тепер триває плідна співпраця команди із обласним керівництвом та безпосередньо з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

До Дня закоханих 14 лютого проводитиметься міський турнір на кубок „Вінницьких перців”.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Александр
  Александр
  07-02-10, 19:19 | IP:93.183.234...
  Все-таки в высшую лигу их Масляков взял. Только что по ОРТ объявил. Это уже что-то. Правда, смотрелись они слабенько и шутка, которую показали, была не ахти. Но все-таки у них появился шанс не просто мелькать в телевизоре, а хорошо зарисоваться. Не профукайте его, ребята. Поярче народ соберите. С "фишками". Те, которых я видел, до утомленно-пельмене-прима-баковского уровня явно не дотягивают. Успехов!
 • 2. РОМАН
  РОМАН
  30-01-10, 23:01 | IP:95.134.192...
  В підтримку Олексанра можу лиш доповнити едине... Так звана команда ВІН.ПЕРЦІ, нічого спільного з командою не мають, так як, в команді відокремлено 2 особи, а саме Голубьев та Теренчук які грають, та так звана масовк, що нібито розбавляє хлопців між номерами...
  Нічого особливого немає в них, і на предмет власної ліги КВН, все дійсно перебільшено, так як будь на їхньому місці хто небуть інший, все б було б не гірше, а може й навіть краще...
  Вони себе віджили. І єдине що можна їм порадити, "хлопці, займіться ділом"
 • 1. Александр
  Александр
  21-01-10, 11:52 | IP:93.183.225...
  Чего-то я не понимаю. Ребята даже премьер-лигу младшего Маслякова не выигрывали, про высшую лигу старшего молчу, а гонору немеряно. Пару раз на экранах мелькнули. В основном в Украине (об уровне украинской лиги можно судить уже по отношению к ней Маслякова А.В. - даже, по-моему, в высшую лигу не пускает автоматом). Но уже кубок свой создали. Я ничего не имею против, но как-то забавно смотрится. Может, для внутренней тусовки их достижения очень велики, но не более.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)