„Вінницькі перці” вдруге стали чемпіонами вищої Української Ліги КВК

21.01.10 10:37 2345

Тільки повернувшись із перемогою Вінницька команда КВК „Вінницькі перці” 20 січня давала прес-конференцію для місцевих масмедіа.

„Вінницькі перці” вдруге стали чемпіонами вищої Української Ліги КВК

Як зазначив директор команди Сергій Борзов: „Ми навіть не сподівалися на перемогу, але коли з великим відривом від інших команд закінчили перший тур зрозуміли, що команда може перемогти. Було докладено максимум зусиль для перемоги і ми вдруге стали переможцями”. У найближчі плани команди входить участь у першому Сочинському фестивалі, на який вже зареєструвалося 746 команд. „Нам, як переможцям дозволено грати з другого туру”, - наголосив С. Борзов.

Також у плани команди входить підготувати достойну молоду заміну, яка гідно продовжувала нести достойне звання „Вінницькі перці”. Дивлячись на інші регіони України у нашій області налічується найбільше молодих команд, а саме 15. Так, кожен вуз має свою команду КВК, між якими постійно проводяться змагання і ми дивлячись на студентське покоління відбираємо найкращих для створення молодої команди. Вінниччину називають столицею КВК, так як у нас найбільш активніша молодь.

Завдяки підтримці Олександра Домбровського з 2006 року команда розпочала свій переможний шлях. Саме у 2006 році команда „Вінницьких перців” отримала першу перемогу у Всеукраїнській лізі чемпіонів. До тепер триває плідна співпраця команди із обласним керівництвом та безпосередньо з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

До Дня закоханих 14 лютого проводитиметься міський турнір на кубок „Вінницьких перців”.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)