На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала»

11.07.16 15:46 1261

На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала»

Цими вихідними у Вінниці продовжився проект «Мистецькі вихідні». Дітвора розважалась у бібліотеках-філіях міста. Філія № 6 провела фольклорний вечір «Ой на Івана, ой на Купала». Філія №8 підготувала програму для юних скаутів «Пласт - це клас! Для вас і для нас».

Бібліотека № 11 організувала «Подорож Всесвітом». А у філії №13 мистецькі вихідні присвятили темі «Скільки сонця, скільки світла нам дарує красне літо».

На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала»

Усі учасники отримали чудові враження та заряд гарного настрою. А найактивніші – призи від партнерів проекту: дитячого парку святкування «Дитяча планета», торговельно-розважального центру «Мегамолл», торгової марки «Ласунка» та міжнародного журналу «Пізнайко».

Фото

На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала» На вихідних маленькі вінничани побували на фольклорному вечорі «Ой на Івана, ой на Купала»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)