Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку

25.07.16 18:00 1433

Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку

23 липня у рамках «Мистецьких вихідних» на Майдані Незалежності продовжився фестиваль вуличних музикантів. Виступали два гурти: веселий і запальний «Не лізь, бо вб’є» та ліричний і філософський «Зореліт».

Традиційно проводились розіграші призів від партнерів свята: дитячого парку святкування «Дитяча планета», торговельно-розважального центру «Мегамолл», торгової марки «Ласунка» та міжнародного журналу «Пізнайко».

Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку

Бібліотека-філія №13 провела книжковий маскарад – «Світ чудовий - світ книжковий». Філія №8 підготувала презентацію журналу «Пізнайко». У мікрорайоні Пирогово відбувся міні-проект «Арт-пікнік». Тут на малечу чекало безліч конкурсів та розваг. У виконанні вихованців Вінницького міського клубу пролунали пісні, танці та гуморески. Усі бажаючі долучились до виготовлення мапи Європи у техніці квілінг.

Фото

Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку Маленькі вінничани зробили мапу Європи у техніці квілінг та побували на арт-пікніку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)