Натхнення, дароване подільською зимою

29.01.10 10:55 4516 0

Виставка за підсумками живописно-графічного пленеру „Подільська зима – 2010” триватиме у галереї АртШик лише до першого дня лютого. Тож спішіть побачити мальовничі полотна низки відомих сучасних художників, що об’єднані чарівною зимовою тематикою.

Натхнення, дароване подільською зимою

Пленери на базі Немирівського санаторію „Авангард”, започатковані 1996 року, вже стали доброю традицією. Наразі триває 19-й за рахунком пленер, що дає можливість майстрам пензля з Вінниці, Києва, Львову, Одеси, Сімферополя, Севастополя поспілкуватись, насолоджуючись краєвидами Немирівського парку, та, у підсумку, поповнити новими творами художню галерею палацу М. Щербатової. За гарною традицією митці залишають свої роботи у подарунок картинній галереї санаторію.

Подільська зима – 2010

Крім Президента Академії мистецтв України, лауреата Шевченківської премії Андрія Чебикіна столицю на пленері представляли заслужені художники Цкраїни Микола Титов та Анатолій Зорко, а також Олександр Ольхов. Зі Львова були заслужені художники Олександр Крохмалюк та Теодозій Салій, з Одеси – Наталя Лоза, з Севастополя – Анатолій Шевчук, з Сімферополя – молодий художник Андрій Іноземцев. Вінницю ж представляли Володимир Оврах, Михайло Довгань, Леонтій Гринюк, Олександр Назаренко, Анатолій Васкевич, Світлана Нечай-Сорока та постійний керівник творчої групи пленеру, заслужений художник України Микола Чулко.

Подільська зима – 2010

За всі часи у пленері прийняли участь понад 80 художників. Прекрасний подільській край дарував натхнення живописцям для пейзажів та натюрмортів: за традицією низка картин зображує мальовничі куточки Немирівщини. Загалом, кожна з робіт на звітній виставці неповторна та дихає стилем майстра, що її виконав.

Отже, прямуйте до галереї АртШик в ці дні мов до санаторію, де можна вилікувати душу, впустивши в неї приємні емоції, що неодмінно виникнуть від споглядання картин майстрів.

ФОТОРЕПОРТАЖ
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)