Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото)

12.02.10 16:49 6737

Повітряні кульки, квіти, янголятка – все буде сприяти романтичному настрою. Саме так розпочалися у Вінниці заходи з нагоди Дня закоханих.

Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото)

Вже напередодні свята, у п’ятницю з ранку в центрі міста з’явилися найвідоміші символи закоханих – парочка голубків.

Вінниця вже почала святкувати День закоханих

Голуб показує чистоту, сумирність і невинність. Голуби вважалися улюбленими птахами богині любові Венери. Всім нам з дитинства відоме поняття "голубина вірність", саме ці птахи все життя зберігають пари й разом піклуються про потомство й не дивно, що голуби стали найбільш улюбленими символами Дня всіх закоханих.

Вінниця вже почала святкувати День закоханих

Авторами проекту стали представники Вінницької молодіжної ради. Сувора зима вже набридла студентам, і вони сподіваються, що гарний настрій і палкі зізнання в коханні наблизять прихід теплих днів.

Вінниця вже почала святкувати День закоханих

До Дня закоханих відбудеться велика кількість молодіжних програм в навчальних закладах міста.
Аби молодь могла гарно відзначити одне із своїх найулюбленіших свят, виконком міської ради надав підтримку студентським колективам в реалізації найбільш креативних святкових ідей.

У конкурсі сценаріїв до Дня закоханих найбільш активними виявились студенти медичного і педагогічного університетів, вищого училища сфери послуг та філії університету культури.

Вінниця вже почала святкувати День закоханих

На нас чекає безліч цікавинок: студентська креативна агенція «Айлавью» виготовлятиме «студентські біг-боарди», молоді дизайнери представлять ексклюзивні валентинки, художники презентуватимуть свої тематичні творіння.

Сам Амур особисто в урочистій атмосфері та в присутності свідків зареєструє закохані пари. Після реєстрації кожна пара отримає сертифікат про Вічне Кохання. Реєструвати будуть тільки за взаємною згодою та після освідчень і випробувань.

І вже з 12 лютого можна подавати заявки на участь у студентському балі міського голови, який відбудеться в перший день весни – 1 березня 2010 року.

А в суботу та неділю на всіх чекає святковий КВН.

Гарного святкового настрою!

Додаткову інформацію можна отримати у відділі
у справах сім’ї, молоді та туризму
Вінницької міської ради, тел.:59-52-82

Фото

Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото) Вінниця вже почала святкувати День закоханих (фото)

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)