Театр ім. М. Садовського отримає премію ім. Лесі Українки

24.02.10 09:40 2491 0

Комітет з присудження премії ім. Лесі Українки назвав лауреатів-2009

Театр ім. М. Садовського отримає премію ім. Лесі Українки

Комітет з присудження урядової премії імені Лесі Українки під головуванням віце-прем‘єр-міністра України Івана ВАСЮНИКА визначив переможців за найкращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва у чотирьох номінаціях за 2009 рік.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі віце-прем‘єр-міністра України.

У номінації „Літературні твори” більшість членів Комітету з присудження урядової премії ім. Лесі Українки віддали свої голоси за українського класика Дмитра ЧЕРЕДНИЧЕНКА і його повість-казку „Хлопчик Горіхове Зерня і Лісовичка”. Книга-переможець розрахована на дітей старшого садкового та молодшого шкільного віку. 74-річний автор за своє життя написав чимало поетичних книжок, книжок для дітей, здійснив переклади творів з чеської, словацької, литовської, білоруської, монгольської, латинської мов.

Анімаційний фільм „Пригоди Котигорошка та його друзів. Чарівний горох” режисерки Ярослави РУДЕНКО-ШВЕДОВОЇ переміг у номінації „Кінотвори для дітей та юнацтва”.

Також під час засідання члени Комітету окремо відзначили ігровий фільм для дітей „Фося” Волинської обласної творчої дитячої студії „Боривітер”. Згадана стрічка була відзнята дітьми - членами дитячого кіно гуртка міста Луцьк під керівництвом Марії ЛУКАШЕВИЧ.

Художниця Катерина ШТАНКО перемогла у номінації „Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва”.

Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського переміг у номінації „Театральні вистави”. Комітет з присудження урядової Премії імені Лесі Українки одноголосно підтримав його виставу „Лісова пісня” за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки.

Кожен з переможців отримає по 10 тисяч гривень.

Премія Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва отримала статус урядової 14 січня 2004 року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)