Голос «Тіні Сонця» звучатиме у «Порталі»

19.03.10 17:49 2383

Сольний акустичний концерт вокаліста відомого українського метал-гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка відбудеться 21 березня о 21.00 в клубі «Портал» (к/з Ультра).

Голос «Тіні Сонця» звучатиме у «Порталі»

Гурт «Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні і світі жанр «heavy-folk» (у народі - «козацький рок»), змішавши в своєму звучанні бандуру та скрипку з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. Відтоді, як в 2003 році у Києві вперше зазвучало «Тінь Сонця» Сергія і шанувальників гурту турбувало те, що не вся його творчість звучить доречно у форматі хеві-фолку - відтак більшою мірою губиться. Початкові сольної кар’єри Сергія сприяла популярність таких композицій, як «Вишневий садок», «Дівчина з Павлодару» та «У цьому полі, синьому, як льон», котрі найкраще звучать саме в акустиці. Сергій Василюк - беззаперечний лідер гурту, співає українською та білоруською, енергійна, але досить поміркована особистість.

На закінчення свого березневого західноукраїнського туру виконавець завітає до Вінниці аби представити свою акустичну програму «Сховане обличчя» та відомі пісні з репертуару гурту «Тінь Сонця». У програмі пісні на всі смаки: романтика, патріотизм, філософія та багато іншого.

Вартість квитка 25-30 грн. Квитки можна придбати у магазинах «Мобі Дік» та «Rock-n-Roll».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)