Шестеро на сцені не рахуючи гітари

10.04.10 12:11 2648

За 15 років свого існування секстет ManSound встиг об’їздити з концертами Європу та Америки, і ось, нарешті, лише вдруге за свою історію, вони приїхали заспівати для вінничан. Вінниця чекала майже 13 років.

Шестеро на сцені не рахуючи гітари

Щойно зайшовши до концертної зали філармонії, відвідувачі концерту акапельного секстету побачили на сцені гітару. Інструмент був задіяний у другому відділенні концерту при виконанні чудової ліричної пісні «Зіронька і місяченько», гармонійний перебір струн став своєрідним сюрпризом від співаків, що здатні лише своїми голосами імітувати інструменти та пробуджувати емоції.

секстет ManSound

І все ж, у першому відділенні концерту ManSound вирішили потішити прем’єрами зовсім нових пісень у своєму репертуарі, розбавляючи ще не досить відомі мелодії виконанням знайомих джазових та популярних пісень. А уже після перерви були мелодійна та щемна «Ой, поолечко-поле», милозвучний «Щедрик» та хітова «Червона Рута», виконана на біс.

А поки по закінченні концерту публіка скупчилася у фойє, бажаючи придбати диск з автографом, на кілька наших запитань відповів бас Рубен Толмачьов.

- Ви багато де побували з концертами, а скажіть, будь ласка, в яких країнах та яких містах вас особливо тепло зустрічають?

- Публіка не залежить від географії. Залежить від людей і ще від багатьох факторів. Іноді трапляється диво і контакт знаходиться з першої ноти, а бувають і просто хороші концерти.

- Розкажіть про курйози під час виступів.

- От в Америці запитала дівчинка, чи є у нас персональний літак і як ми його ділимо. Це було смішно.

- За якими критеріями ManSound підбирає для себе репертуар?

- Це повинна бути просто гарна музика. Ні жанр, ні епоха, ні час не грають ніякої ролі, головне щоб нам подобалася. Потім пишемо свої аранжування та виконуємо.

- А яку музику учасники секстету слухають у вільний час?

- Цілком різноманітну, в принципі, так само як і співаємо дуже різне. Це і фольклор, і популярна музика і кантрі і джаз. Ось, наприклад, коли їдемо в яку-небудь країну, обов'язково розучуємо нову пісню характерну для цієї країни.

секстет ManSound

- У чому відмінність західної публіки від нашої?

- Відрізняється хіба що ситуація в залі. Якщо американець заплатив гроші за квиток і прийшов отримати задоволення, він у будь-якому випадку буде сидіти і отримувати задоволення, практично не залежно від того, що відбувається на сцені. Нашій же публіці не вистачає певного поштовху: люди задумливо слухають, але щоб розворушити, потрібен деякий енергетичний струс, задля того, щоб люди перестали бути лише глядачами і стали співучасниками. Ось і сьогодні, до речі, так було.

- Як з'явилася у вашому репертуарі пісня у супроводі гітари?

- У нас не одна така пісня. Це був проект та випущено було окремий альбом разом з Оксаною Білозір, ось ця пісня саме звідти. Час від часу ми співпрацюємо з іншими виконавцями: у нас був проект з бігбендом, ось зараз разом з київським естрадно-симфонічним оркестром збираємося зробити програму. Саме зараз ми готуємося до одного з фінальних концертів туру, який відбудеться в Києві. Ось нещодавно знайшли в архіві запис одного з перших виступів, і там, наш керівник, композитор і аранжувальник Володимир Міхновецький, відповідаючи на запитання «для чого ви зібралися?» сказав так: «Нас об'єднує пристрасне бажання співати гарну музику!» Цим все сказано!

- Хочеться сподіватися, що ваш наступний приїзд до Вінниці відбудеться не через такий величезний проміжок часу.

- Нам теж цього дуже хотілося б.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)