Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж)

31.05.10 02:03 2305

Дюжина гітарних струн на двох

Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж)

Французький дует гітаристів-віртуозів Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів 26 травня у виставковому залі Вінницького краєзнавчого музею.

Гітара – це цілий світ, від тонкої лірики до всепоглинаючої пристрасті. Дует Фредерік Люзі та П’єра Бібо – це унісон двох гітар, що звучать у чарівній гармонії одна з одною. Спалахи віртуозних пасажів у виконанні дуету з Франції Duo Resonances розбурхують серця слухачів. Струни співають коли ці двоє молодих проникливих музикантів демонструють свою майстерність з зосередженими та одухотвореними обличчями.

Глибоко обдаровані музиканти показали широку палітру технічних гітарних прийомів та незрівнянно м’яке звучання. На концерті виконували „Токату для двох гітар” П´єра Петі, іспанські танці Енріке Гранадоса та інтелектуально-чуттєві варіації на тему танго Астора П´яццоли. Натхненна та яскрава гра підкорила численну публіку, що не скупилася на оплески та дарувала квіти артистам. Резонансний дует безперечно припав до душі вінничанам.
 

Фото

Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж) Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж) Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж) Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж) Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж) Французький дует Duo Resonances зібрав масу вдячних слухачів (фоторепортаж)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)