Найяскравіші дебютанти року гурт «ТІК» презентують широкому загалу нове відео на пісню «Сосюра»

28.05.08 12:37 3470

Кліп був знятий під всеукраїнського туру групи у місті Івано-Франківськ, і повною мірою доносить унікальну позитивну енергетику «ТІКів», яка притаманна виступам гурту «наживо». Саме з цієї пісні починався кожний концерт туру і саме її часто «ТІКи» співали на біс. Режисер відео: Роман Веркулич.

Найяскравіші дебютанти року гурт «ТІК» презентують широкому загалу нове відео на пісню «Сосюра»

ТІКЧому обрали пісню «Сосюра» - розповідає Віктор Бронюк:

Так сталося, що весь наш тур відбувався навесні
Дуже красива весна у Карпатах , де не розумієш , коли гори вкриті снігом, а коли підсніжниками. І просуваючись на південь , з кожним кілометром відчуваєш все тепліший подих весни.
Так протягом туру нам прийшлось побачити 27 облич пробудження природи, оскільки, тур налічував 27 міст, і кожен раз виходячи на сцену з душі в емоційному пориві вилітало : «Люблю весну! Та хто її не любить, коли життя цвіте, мов пишний сад. І мов у сні шепочуть листя губи . І шлють квітки солодкий аромат…»

Що не кажіть , а Володимир Сосюра таки був генієм інтимної лірики. Він , як ніхто передавав той емоційний стан душі в момент відчуття прекрасного. І нема в тому нічого поганого, коли весняної пори , під час побачення , десь в романтичній атмосфері хтось набереться сміливості і прочитає Сосюру».

То ж любіть весну! Слухайте ТІК! І читайте Сосюру!

P.S Це остання відео робота гурту, яка ілюструє матеріал альбому «Літерадура». Цього літа гурт планує почати роботу на другим альбомом. Далі Буде.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)