Ліричний вечір біля води

06.07.10 15:50 5877

Подією літа став концерт-«природник» Сергія Бабкіна, що відбувся в суботу на базі відпочинку «Абрикос».

Ліричний вечір біля води

Західне сонце, відбиваючись у воді мальовничого озерця, ховається у верхівках сосен, які оточують затишну галявину. На ній, біля самого берега, з комфортом розташувалися півтори сотні вінничан. Чисте дзвінке повітря, трелі жаб і м'яка трава. Плавуча альтанка-сцена, перебір гітарних струн і артист легендарної чарівності. Ті, хто в суботній вечір пройшли шлях до бази відпочинку «Абрикос», що в 15 кілометрах від міста, отримали масу позитивних емоцій.

Через годину від заявленого часу, встигши насолодитися навколишніми красотами, шанувальники Сергія Бабкіна емоційно вітали його появу. Розмістившись босоніж на плавучій сцені, харизматичний актор і виконавець відзначив, що на воді йому доводиться виступати вперше і проанонсував присутніх про можливість придбати книжку своїх віршів, присвячених дружині Сніжані.

Бабкін

Його пісні такі різні, іронічні й сумні, смішні й печальні, похмурі й радісні. Кожна - моноспектакль одного актора, який своїми емоціями не може залишити байдужим нікого. Вже після перших пісень склалася неймовірно тепла атмосфера: в унісон ривків струн і ударів по грифу пульсували серця, багато підспівували - Бабкін співає так, що йому вірять.

Інтонації і емоції змінюються від пісні до пісні, маски образів зміщують один одного - артистизм Бабкіна незаперечний, він заворожує:
«Жизнь один большой сценарий, сочиненный нами, не записываем в книгу, так запоминаем. До конца еще не знаем, что будет в финале, но заряжаем и снимаем, снимаем, снимаем. »
«Тук-тук, откройте, это я - Ваша Правда! Никогда не будет завтра! К нам придёт вчерашнее сегодня, как злая сводня, в одном исподнем...»

Бабкін

Тепла літня ніч тихо спускається на гладінь озера. Пронизлива лірична нота завмирає в повітрі і артист Бабкін кланяється під гучні оплески. Але хіба вінницька публіка могла відпустити його, не попросивши виконати пісню на біс? Просять «Улыбку», і ось на прощання звучить іронічне: «Хлопайте в ладоши жулики-святоши, вшей гоните в шею, улыбайтесь, улыбайтесь, улыбайтесь до ушей»

Завіса? Чи тільки антракт. До наступного приїзду Сергія Бабкіна до Вінниці. У якій би зі своїх іпостасей (актора, співака, поета) він би не постав перед глядачами, тут у нього завжди знайдеться багато відданих шанувальників.
 

Фото

Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води Ліричний вечір біля води

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)