Автори найкращих фото з святкування Дня міста отримають призи та подарунки

01.09.10 09:25 2846

У День міста усі вінничани, які мають цифровий фотоапарат, бажають отримати цікавий приз та хочуть, аби їх фотофіксації з святкування Дня народження міста побачила уся Вінниця, матимуть змогу взяти участь у конкурсі «День міста через об'єктив».

Автори найкращих фото з святкування Дня міста отримають призи та подарунки

Стати учасниками фотоконкурсу досить просто. Для цього варто лишень брати активну участь у святкуванні Дня міста 11 вересня та робити фото найбільш яскравих та цікавих моментів. Наступного дня, 12 вересня, з 10:00 до 11:00 у сквері Козицького, біля башти, конкурсна комісія відбиратиме найкращі роботи, які цього ж дня будуть розміщені на спеціальних стендах на площі імені Василя Стуса.

Як повідомив директор Міського палацу мистецтв «Зоря» Євген Майданик, на розгляд конкурсної комісії можна буде надати чотири-п'ять найяскравіших фото у електронному вигляді у форматі jpg. Розмір має становити 300 точок на дюйм (аби фото можна було роздрукувати на форматі не менше А4). Відбиратимуть кращі роботи також у сквері Козицького.

Переможців конкурсу «День міста через об'єктив» буде визначено 12 вересня на площі ім. Стуса. Вони отримають цікаві призи та подарунки, які саме - організатори поки що тримають у таємниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)