Руйнування гармонії та гармонія руйнування

21.01.11 15:07 2929

У Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» відкрилася виставка класика українського contemporary art Віктора Сидоренка

Руйнування гармонії та гармонія руйнування

Віктору Сидоренку щоразу вдається спарувати класику і сучасні ідеї, дивувати поєднанням академічних форм з новітніми засобами вираження. Першим, що кидається у вічі відвідувачам виставки, є характерна чоловіча скульптура сріблястого кольору, що мов би зависла у повітрі розкинувши руки. Цей «представник» відомого проекту майстра «Левітація» зустрічає гостей, та веде їх у світ його робіт, затягнутих серпанком навмисних тріщинок та мазків.

Виставковий проект представлений спеціально для вінничан і складається з двох циклів – «Цитохронізми» (які дали назву всьому проектові) та циклу «Ultra C» (це спортивний термін для позначення надскладних елементів вправ). Акцент у роботах з «Ultra C» зроблено на процесах руйнування гармонії, тут традиційні для соцреалізму сюжети на очах розпадаються, перетворюючись у дивні фантоми, що лишаються мовчазною згадкою на пам’ять про ті часи. «Цитохронізми» ж, навпаки, виражають сьогодення, є виразниками вражень, роздумів, спостережень за сучасними процесами у суспільстві в цілому та всередині самої людини.

Фактурний кракелюр, структура полотна, фарби, все покликано створювати враження паралелізму процесів у Всесвіті загалом та художнього осмислення дійсності зокрема. Проблеми деідеологізації пам’яті та особистої ідентифікації у глобалізованному житті – це те, що завжди хвилювало Віктора Сидоренка та ставало центральними ідеями його проектів.

Триватиме виставка творів Віктора Сидоренка у РЦСІ «Арт-Шик» до 3 лютого

Фото

Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування Руйнування гармонії та гармонія руйнування

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)