Ніч святого Валентина

08.02.11 09:20 3985

Переглянути п’єсу-фантазію на тему кохання з такою назвою пропонує вінницький театр напередодні Дня усіх закоханих.

Ніч святого Валентина

13 лютого у музично-драматичному театрі імені Садовського прем’єра. Ставитимуть п’єсу сучасного автора Олександра Марданя „Ніч святого Валентина”. Містичне та неординарне дійство за участі найкращих акторів розповість про самотність та пошуки любові. Режисер-постановник Заслужена артистка України Таїсія Славінська готує для театралів цей пряний коктейль з детектива, комедії, трагедії, мелодрами і трилера.

У виставі лише троє дійових осіб, але аналізуючи почуття, що вирують у цьому трикутнику, глядач має шанси глибше зрозуміти сенс кохання та мрій про нього. Ролі виконають народний артист України Валерій Прус (в ролі Господаря), заслужена артистка України Надія Кривцун (в ролі Господині) і заслужений артист України Анатолій Вольський (в ролі таємничого Гостя). Загадкові події стануть розгортатися на тлі мінімалістських декорацій, покликаних, як і велика сцена, дати простір тій атмосфері чарівної казки, якою сповнюються романтичні серця напередодні Дня всіх закоханих. За допомогою акторів-мімів, що несподівано з’являються та пісень про кохання на французькій у виконанні самих акторів, на сцені оживуть душевні пориви та вагання героїв. Це неодмінно знайде відгук у тих, хто сидітиме в залі.

За сценарієм в цю ніч у житті успішного бізнесмена і його дружини відбувається ряд неймовірних подій: романтичний вечір змінюється ніччю, сповненою дивних інцидентів, яка завершується драматичним світанком. Букет пролісків стане символом примарних сподівань, що хвилюють серце, а поява нічного візитера принесе сум'яття в серце головної героїні. Містичний сюжет захоплює і інтригує до самого фіналу. Яким він буде? У п'єсі Марданя є два варіанти - трагічний та банальний щасливий кінець. Але Вінницький театр обіцяє своїм глядачам трохи інше трактування - інтрига буде триматися до останнього моменту і змусить глядача самому додумати фінал.

Насолодитися грою видатних акторів і осягнути сутність високих почуттів, завдяки п'єсі «Ніч Святого Валентина», приходьте до театру 13, 15 і 24 лютого. Починаються спектаклі о 18.30.
 

Фото

Ніч святого Валентина

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)