Наталка Сняданко презентує «Гербарій коханців» у Вінниці!

01.06.11 12:40 4511

Презентація роману відбудеться у Вінниці 9 червня о 18:00 у Книгарні «Є»

Наталка Сняданко презентує  «Гербарій коханців»  у Вінниці!

10 000 примірників – саме з такого непересічного накладу для сучасної української літератури розпочинає шлях за лаври бестселера новий роман Наталки Сняданко «Гербарій коханців», що вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Продовження презентацій нової книжки відбудеться 9 червня у Вінниці.

На новий роман Сняданко численні шанувальники її творчості чекали довго. І авторка, розпочавши захопливу гру з національними, культурними, віковими й сексуальними стереотипами у своїх минулих творах, у новому романі «Гербарій коханців», мабуть, перевершила саму себе. «Чи можливо заснувати чоловічий гарем? А в Україні?» - саме такі неординарні питання ставить Наталка Сняданко й з кожною сторінкою роману відповідає, що можливо все. Особливо, коли жінка знає собі ціну, не зважає на традиції й обирає своїм гаслом незалежність, тому що, на думку суспільства того часу, це така ж вада як і фізичні та сексуальні непересічності коханців з чоловічого гарему.

Автор передмови до «Гербарію коханців» письменник, музикант та художник Юрко Іздрик, прочитавши роман Сняданко був вражений: «Свого часу я характеризував феномен Сняданко, як анти-Забужко. Однак новий роман Наталки Сняданко – такого ґатунку, що в українській жіночій прозі його взагалі нема з чим порівняти. Це не колекція любовних історій, а дійсно гербарій певних людських типів з дивними, часом кафкіанськими стосунками між ними». Літератор Тарас Прохасько, прочитавши «Гербарій коханців», відмітив внутрішню свободу письменниці: «Наталка Сняданко захоплює своєю внутрішньою свободою. Здається, вона настільки відважна, що пише тільки так, як їй хочеться. Вона розповідає своє. І тому ми сідаємо, замовкаємо і слухаємо».

Презентація роману відбудеться у Вінниці 9 червня о 18:00 у Книгарні «Є» (просп, 50-річчя Перемоги, 26).

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» - лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової продукції в Україні. У 2010 році видано понад 1500 найменувань книжок загальним накладом 19.2 млн. примірників, що становить 30% всіх книжок, що видаються в Україні. За підсумками діяльності 2009 – 2010 року видавництво стало Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Видавець року». Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Ден Браун, Стівен Кінг, Агата Крісті та інші, у серії «Зірки української прози» - видано книжки лауреата Шевченківської премії 2010 року Василя Шкляра, Золотого автора України Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Юрка Іздрика, несамовитої Ірени Карпи тощо.

Фото

Наталка Сняданко презентує  «Гербарій коханців»  у Вінниці!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)