Дитячий боді-арт та скарби літа для малечі

09.08.08 11:35 3808

6 серпня Вінницька молодіжна рада при міському голові у дитячому санаторії ім. Коцюбинського провела конкурсно-розважальну програму для маленьких вінничан.

Дитячий боді-арт та скарби літа для малечі

Свято було організовано за сприяння міського відділу у справах сім'ї, молоді та туризму. Декілька днів тому до цього санаторію прибуло більше 80 дітей з Могилів-Подільського та Ямпільського районів, які постраждали від повені.

У програмі були конкурси як для малечі, так і для дітей старшого віку. Протягом дня на одному із майданчиків санаторію підлітків розважали збірна КВК Вінниці, потім тривала музична програма. Одночасно в іншій частині санаторію проводилися конкурси для малечі, а молоді художники розмальовували дітлахів стильним боді-артом. Найбільше дітям сподобалась гра «Скарби літа».

У завершальній частині конкурсної програми відбулося нагородження переможців призами та подарунками. У непростій ролі експертів, що оцінювали учасників, виступили організатори конкурсів, які роздавали презенти після проведення кожного конкурсу, і хто назбирав максимальну кількість - той і отримав головний приз.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)