В ККЗ «Райдуга» пройшов концерт державного ансамблю пісні і танцю «Поділля»

11.07.11 13:49 3415 0

9 липня 2011р. в ККЗ «Райдуга» пройшов концерт державного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії

В ККЗ «Райдуга» пройшов концерт державного ансамблю пісні і танцю «Поділля»

Ансамбль утворено наприкінці 1944 року при Вінницькій обласній філармонії. Колектив отримав назву «Український ансамбль пісні і танцю».

З 1996 року художнім керівником та головним балетмейстером ансамблю пісні і танцю «Поділля» є заслужений артист України - Анатолій Кондюк. Головний хормейстер, заслужений артист України – Віктор Волков. Керівник оркестру – Володимир Пиріг.

При формуванні репертуару, перевага надається місцевому фольклору. З кожним роком все більше народних пісень, зібраних такими знаними фольклористами, як Настя Присяжнюк, Гнат Танцюра, Родіон Скалецький, Марія Руденко, Зоя Чорна, звучать зі сцени у виконанні «Поділля».

Колектив репрезентував все найкраще з невичерпної скарбниці народної творчості всіх регіонів області. В програму було включено: історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика, купальські, жниварські, весільні пісні і танці та ін.

А вже 16 липня о 17.00 Юрій Грицюк і компанія презентує концерт молодих українських виконавців «Відкрий своє серце», який буде наповнений дитячою добротою і теплом, а інструментальна музика перенесе Вас у нереальний світ романтичних мрій і фантазій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)