ТОП-відео дня: Світ не без добрих людей

20.11.13 20:19 3403 4

Хіт дня - соціальне відео

ТОП-відео дня: Світ не без добрих людей

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Анна
  Анна
  21-11-13, 20:47 | IP:94.178.4...
  Хочу продовжити тему....Окрім стареньких у вінницькому громадському транспоті все рідше бачу, щоб поступались місцем вагітним, жінкам з маленькими дітьми, та й просто жінкам (вже не кажучи навіть, коли вони тримають в руках величезні тяжкі пакети). Щойно я таких бачу - одразу поступаюсь місцем, на що вони здивовано дякують.... Бісить, що поруч сидять чоловіки і роблять вигляд, що всього цього не бачать. На жаль, головна риса українців - байдужість та моя хата зкраю!
  Люди, побільше робіть добрих вчинків від самих примітивних - поступитись місцем. Кожне добро, зроблене нами, повернеться з подвійною віддачею. Дякую за відео:))
 • 3. александр
  александр
  21-11-13, 15:35 | IP:94.178.248...
  В кожної людини є так звані "поворотні" моменти,коли вона розуміє,що з людьми "щось не так".Власний приклад:на зупинці "Електромережа"до салону тролейбуса №13 увійшло чоловік 20 дідусів і бабусь дуже похилого віку(певно їхали з вранішньої церковної служби),так трапилось ,що я чи не єдиний серед тих хто зайшли був молодого віку,в тролейбусі місць для сидіння вільних не було, всі були заняті молодими людьми-студентами.Це був такий контраст,коли молоді сиділи,а старенькі стояли.Уявіть - ЖОДЕН НЕ ВСТАВ І НЕ ПОСТУПИВСЯ МІСЦЕМ.....ЖОДЕН НА ВЕСЬ ТРОЛЕЙБУС!!! Я був приголомшений....."щось не так"з усіма ???!!!
 • 2. Паша
  Паша
  21-11-13, 13:32 | IP:93.183.204...
  Александр, полностью с вами согласен - если не закладывать в ребенке общечеловеческмие ценности с детства, он никогда не уступит места старшему, не поможет маме с коляской зайти в вагон, не поможет старичкам перейти через дорогу. И когда будет видеть чужую беду - будет проходить мимо. Приведу пример - возвращались с фонтана и возле собора удвидели побитую женщину. Она выглядела очень пьяной бродяжкой, но почти без признаков жизни. Мы остановились - десятки людей проходили мимо с комментариями, что алкоголичка валяется под ногами и прегрождает дорогу. Другие смотрели и шли молча. Моя спутница начала вызывать скорую и только тогда люди начали остановливаться и спрашивать - может ей нужна помощь. Так не должно быть. Как только не ругали СССР, но в те времена взаимовыручка и уважение были в крови. Сейчас каждый за себя. Хорошее видео - ставьте побольше таких роликов
 • 1. Олександр
  Олександр
  21-11-13, 09:57 | IP:37.54.4...
  Це відео потріно показувати у початковій школі, щоб змалечку прививати дітям те що через передні двері до трамваю-тролейбусу, заходити не можна, те що у любому транспорті потрібно поступитись місцем старшому. На жаль зараз у нас українським дітям прививають так званні навики духовності московської православної церкви, тому у нас немає поваги до старших немає віри, немає мови, немає нації.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)