"Доступне житло" буде лише в іпотеку

21.12.11 15:36 3775

На програму "Доступне житло" у 2012 році залучать 200 млн грн.

"Доступне житло" буде лише в іпотеку

На програму "Доступне житло" у 2012 році залучать 200 млн грн.

Про це 20 грудня на брифінгу повідомив віце-президент Конфедерації будівельників України Анатолій Беркута.

"На сьогоднішній день в Україні добре розвивається програма доступного житла. Торік було освоєно 100 мільйонів гривень, цього року ще 100 мільйонів гривень, і на наступний рік в проекті бюджету прописано 200 мільйонів гривень", - сказав він.

За його словами, особливістю доступного житла є те, що 20-відсотковою державною підтримкою можуть користуватися тільки ті люди, які перебувають на квартирному обліку.

"Таким чином, ми розвантажуємо ту чергу, яка на сьогоднішній день становить 1 мільйон 200 тисяч квадратних метрів. І я думаю, що успішно реалізовуючи цю програму, ми в наступному році значно більшу кількість коштів розподілимо на цей напрямок", - зазначив Беркута.

Він також повідомив, що в 2012 році очікується зростання кількості житла в Україні на 10% порівняно з 2011 роком.

"Ми очікуємо, що цього року ми будемо мати 9,7 мільйона квадратних метрів житла і на наступний рік ми повинні мати зріст приблизно на 10%. І я хочу сказати, що це абсолютно реальні цифри, якщо ми по кожному з напрямків зробимо абсолютно конкретні кроки", - підкреслив Беркута.

Досягти таких показників можна буде за нормальної роботи кредитної системи та іпотечного кредитування, як складової кредитної системи, упевнений він.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)