Підвищення ціни на продукти – тільки за згодою інспекції

07.10.08 09:58 2283 2

Якщо виробник продукції і оптовий реалізатор вирішують збільшити ціну на деякі види продовольчих товарів більш ніж на 1%, це їм «загрожує» додатковою тяганиною з документами.

Підвищення ціни на продукти – тільки за згодою інспекції

Про нові зміни в декларуванні цін на основні продтовари: борошно, м'ясо птиці, свинину, яловичину, варені ковбаси, кисломолочні сири, сметану, олію, яйця, цукор повідомив Ігор Галицький, начальник Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області.

- Якщо виробник і оптовий реалізатор (підприємство оптової торгівлі) збільшує ціну більш ніж на 1%, - сказав Ігор Галицький, - тоді про це потрібно подати документи в нашу інспекцію. Протягом семи днів ми повинні зробити висновок щодо обґрунтованості такого підвищення. Якщо ціна обґрунтована, то наш висновок треба подати до Головного управління економіки ОДА, а після цього дане погодження має затвердити перший заступник голови облдержадміністрації.

Постанова щодо декларування цін на основні продукти діє з листопада 2007 року, а з 26 вересня нинішнього року змінився порядок – про що і повідомив Ігор Галицький. Виконання постанови перевіряють працівники Держінспекції з контролю за цінами, до порушників передбачені штрафні санкції, причому досить солідні.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Константин
  Константин
  26-11-08, 04:53 | IP:89.21.79...
  До революции в г.Виннице, от вокзала до Каличи была целая сеть частных булочных с минимальными ценами на хлебобулочные изделия.Винничане,в любое время суток,могли купить свежие хлебобулочные изделия по минимальным ценам.
  Коммунисты создали монстры типа "Винницахлеб",которые вместе с некоторыми районными хлебзаводами,наводняють город низкокачественными дорогими хлебобулочными изделиями.Почему-то областной и городской экономические блоки не занимаются этими вопросами(а это и есть проявление коррупции),а только константируют факты и поддерживают наших хлебных монстров.Ведь хлеб всему голова !
 • 1. Олександр
  Олександр
  07-10-08, 14:31 | IP:91.124.72...
  Це добре, Ігор Галицький, начальник Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області, а ХТО-Ж БУДЕ контролювати, ту Постанову?????.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)