15 підприємств Вінниччини обслуговуватимуть у віп-офісі

03.02.12 11:16 2564 0

У Центральному офісі підприємства платитимуть податки окремо від решти фірм.

15  підприємств Вінниччини обслуговуватимуть у віп-офісі

Серед них найпотужніші платники податків регіону, які впродовж 2011 року внесли до Зведеного бюджету більш ніж третину усіх загальнообласних надходжень, що складає близько 1 млрд. 327 млн.грн. та понад 55 відсотків або 1 млрд. 274 млн.грн. платежів до Державного бюджету.

Отож, як тільки в Україні запрацює Центральний офіс, ПАТ „БЕРШАДЬМОЛОКО”, ТОВ „ТОРГОВИЙ ДІМ „ОЛІЙНО-ЖИРОВА КОМПАНІЯ”, ВАТ „АК „ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО”, ТОВ „АГРАНА ФРУТ УКРАЇНА”, ТОВ „БАРЛІНЕК ІНВЕСТ” та ряд інших великих платників податків Вінниччини перейдуть на обслуговування до Києва. У Центральному офісі підприємства-гіганти платитимуть податки окремо від решти фірм. Зможуть у повному обсязі використати ідеї горизонтального моніторингу (коли платник в режимі реального часу заявляє про наміри провести певні операції, а податкова служба надає оцінку їх ризиків). А також уникнути негативного впливу адміністративного ресурсу на місцях

Створення єдиного офісу дозволить модернізувати податкову у сервісну службу згідно із міжнародними стандартам. До речі, дослідження Департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчать: такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків та зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема податку на додану вартість.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)