До бюджету Вінниці цього року надійшло майже 292 мільйони гривень

29.04.12 10:04 3125

У першому кварталі поточного року до бюджету міста мобілізовано майже 292 мільйони гривень

До бюджету Вінниці цього року надійшло майже 292 мільйони гривень

26 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто 93 питання за переліком. Основне питання стосувалось звіту щодо виконання міського бюджету за І квартал 2012 року. За інформацією головного фінансиста Вінниці Наталії Луценко, загалом з початку року до міського бюджету мобілізовано майже 292 мільйони гривень, що на чверть більше за показник минулого року.

До загального фонду надійшло майже 260 мільйонів гривень. В той же час на 19 мільйонів гривень зменшилась основа бюджету - власні та закріплені доходи загального фонду. За інформацією директора департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталії Луценко, зменшення виникло в зв'язку із змінами у законодавстві України, зокрема у Бюджетному кодексі. «У відповідності до Бюджетного кодексу України, з 1 січня 2012 року для пілотних регіонів, в яких проходить реформування системи охорони здоров'я згідно з відповідним законом України, до бюджетів міст обласного значення замість 75 відсотків зараховується 50 відсотків податку на доходи фізичних осіб, - пояснює Наталя Луценко. - Умовні втрати бюджету за цей період склали близько 34 мільйонів, більша частина цих втрат замінена дотацією вирівнювання».

Отже, на сьогоднішній день загальний фонд міського бюджету на 2/3 наповнюється за рахунок трансфертів. В цілому сума трансфертів з обласного та державного бюджетів становить майже 170 мільйонів гривень. До бюджету розвитку у першому кварталі мобілізовано 11,4 мільйонів гривень та 1,3 мільйони перейшло до бюджету розвитку з загального фонду. Таким чином, загальний фінансовий ресурс бюджету розвитку, за рахунок якого і здійснюються роботи з благоустрою парків та скверів, а також розвиток самого міста, склав 12,7 млн.грн.

Як і у попередні роки, бюджет зберіг соціальний напрямок. Відтак на освітянську галузь з міського бюджету було направлено майже 99 мільйонів гривень (на 55,8% більше за аналогічний період минулого року). Збільшились на 32% і видатки на охорону здоров'я. За період з січня по квітень на утримання медичних закладів направлено 53 мільйони гривень. На соціальний захист населення з міського бюджету направлено 86,7 мільйонів гривень. Зросли і видатки на розвиток житлово-комунальної галузі - цьогоріч на ці цілі з бюджету було направлено 34,4 мільйони гривень. В цілому ж видатки міського бюджету у першому кварталі становили 337 мільйонів гривень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)