Могилів-Подільський, де бізнесмени й службовці їздять на «Мазератті» та «Порше», у фінансовій ямі

30.05.12 12:12 2818 1

Створено обласну робочу групу з вивчення ситуації, здіснення аналізу та надання допомоги з питань соціально-економічного розвитку міста Могилів-Подільський.

Могилів-Подільський, де бізнесмени й службовці їздять на «Мазератті» та «Порше», у фінансовій ямі

Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації щодо вивчення ситуації, проведення аналізу та надання практичної допомоги Могилів-Подільській міській раді з питань соціально-економічного розвитку міста, 29 травня в Могилів-Подільській мерії відбулося перше засідання членів обласної робочої групи.

Як відзначив заступник голови облдержадміністрації – керівник робочої групи Володимир Барецький в Могилів-Подільському фінансовий результат діяльності суб’єктів підприємницької діяльності за 2011 рік склав 6,2 млн. грн. збитку. Прибуток отримали лише 41,2% підприємств тоді, як по області цей показник склав 70,2%.

Заборгованість із заробітної плати станом на 1 травня 2012 року на економічно активних підприємствах міста становила 721,2 тис. грн. і в порівнянні з початком року зросла на 32,3% або на 175,9 тис. грн.

Станом на 1 травня податковий борг до Зведеного бюджету з врахуванням боргу банкрутів по місту становить 11,5 млн. грн.

Надходження до загального фонду місцевого бюджету за січень-квітень 2012 року склали 4,7 млн. грн. і в порівнянні з відповідним періодом 2011 року зменшились на 4,3% (по області зросли на 11,9%) або на 211,4 тис. грн.

Борг по податках і зборах до бюджету області станом на 1 травня 2012 року зріс до початку 2012 року на 7,4% або на 19,1 тис. грн. і становить 277,9 тис. грн. (по області скорочення на 0,7%).

Враховуючи вищезазначене, відзначив Володимир Барецький, та у зв’язку із складною соціально-економічною ситуацією м. Могилів-Подільський, утворено обласну робочу групу. Робоча група з виїздом на місце працюватиме до 8 червня де здійснюватиме аналіз соціально-економічного стану міста, оплати праці, погашенню заборгованості із заробітної плати, розрахунків із бюджетом та державними цільовими фондами. До 15 червня вся отримана інформація має бути узагальнена та подана голові облдержадміністрації для подальшого прийняття ним відповідного рішення.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Octopus
  Octopus
  30-05-12, 17:17 | IP:81.30.167...
  ЫЫЫЫ, реально насмешили....
  Могилев с его приграничной зоной, и вечно роздолбаными в хлам дорогами - хочет распилить еще немного областного бюджетного бабла, (ибо свое местное давно распилено).
  комиссия будет бухать до 8 числа, а после доложит что бабки таки надо выделить в помощь, или списать долг -)) а еще лучше дать в кредит(всеравно его не им возвращать)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)