У Вінницьку область інвестори вклали більше 800 млн. грн

18.07.12 13:57 3572

З початку поточного року у розвиток економіки області вкладено понад 840,0 млн. грн. капітальних інвестицій

У Вінницьку область інвестори вклали більше 800 млн. грн

Про це під час прямого ефіру на телеканалі ВДТ ТРК «ВІНТЕРА» повідомив голова обласної державної адміністрації Микола Джига.

«Влада сприяє інвесторам. Ми зацікавлені в співпраці. Це додаткові надходження в область. Робочі місця, заробітна плата, а, відтак, поповнення бюджету»,- наголосив голова ОДА.

На даний час обласна державна адміністрація супроводжує реалізацію ряду великих інвестиційних проектів:

  • завершено будівництво нової кондитерської фабрики «РОШЕН» №2 по вул. Липовецькій у м.Вінниця;
  • поруч із новою кондитерською фабрикою,  розпочалось будівництво нового молокопереробного заводу, його запуск заплановано на четвертий квартал 2013 року. Вартість реалізації проекту – 318 млн.грн.
  • цілий ряд проектів започатковано в Липовецькому районі. Це перш за все – практично на 100% збудовано завод по виробництву твердого біопалива із відходів лісового та сільськогосподарського виробництва у вигляді пелетів (ТОВ «ВІН- ПЕЛЕТА»). Наразі проводиться монтаж обладнання і вже з осені він розпочне свою роботу.

Окрім того, в цьому ж районі планують до кінця 2012 року побудувати та ввести в експлуатацію завод з виробництва концентрованих соків потужністю 1000 тонн переробки яблук на добу. Вартість проекту становить 12 млн. євро.

  • після тривалої перерви, завершено реконструкцію Гайсинського консервного заводу і вже в 20-тих числах липня ми очікуємо його запуск в експлуатацію;
  • в липні буде запущено виробництво на нових лініях по виробництву консерви на вінницькому заводі «Вінтар». Це один з найпотужніших виробників рибних консервів в Україні, щоденно виробляється 200 тис. консервних банок. Основним ринком збуту продукції будуть країни СНД;
  • серйозна реконструкція проведена на Вінницькому олійно-жировому комбінаті. Виконано технічне переоснащення пресового цеху в корпусі олійноекстракційного заводу з прибудовою, що дало можливість збільшити виробничі потужності по переробці насіння соняшнику на 300 тонн і довести добову переробку насіння соняшнику до 1000 тонн.

Проведена модернізація двох технологічних ліній на дільниці виготовлення м’яких маргаринів з доведенням виробництва фасованих жирів до 60 тонн на добу.

- продовжується будівництво виробничого комплексу з вирощування та переробки птиці ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша Ряба»). Планова потужність комплексу 400 тис. тон м’яса на рік, комбікормового заводу - 1,5 млн. тон продукції на рік, олійно-екстракційного заводу 1,5 тис. тон соняшникової олії на добу. Буде створено 10 тисяч нових робочих місць. Вартість проекту 1,5 млрд. дол. США.

На сьогодні перша пробна партія птиці вже вирощується і протягом певного часту ми отримаємо м'ясо вирощене у Вінницькій області.

- Окрім того, надзвичайно перспективним напрямком залишається будівництво сонячних електростанцій. На разі в області ведеться будівництво 7 енергогенеруючих об’єктів – електростанції з використанням енергії сонця.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)