Для бюджетних установ газ подорожчав

04.12.08 04:41 2537

«З початку опалювального сезону пройшло 42 доби, - розповідає перший заступник міського голови Іван Михайлюк, - теплопостачальні організації розрахувалися за газ лише за 9 днів. Касовий розрив складає 33 дні, і така ситуація складається щороку».

Для бюджетних установ газ подорожчав

Цьогоріч мери міст звернулися до прем'єр-міністра щодо вирішення цієї ситуації шляхом профінансування цього розриву - теплопостачальні організації у такому випадку могли б брати кредити у комерційних банків, гроші для яких виділятимуться з Нацбанку. Але Кабінет Мінінстрів не пристав на таку пропозицію. Наразі ж банки кредитів не дають, а теплопостачальним організаціям міст покрити касовий розрив нічим. «Недалекоглядна політика уряду призводить до того, що у цьому році ми закладаємо великі проблеми на наступний. «Газпром» вимагає розрахунків, і до кінця року вони перетворюються у диктатуру», - каже Іван Михайлюк.

Проблемою для бюджету наразі стала і новоприйнята постанова Кабінету Міністрів, згідно якої ціна на газ для бюджетних установ збільшується на 214 грн. за 1000 куб. Прийнята постанова ще й заднім числом, тобто подорожчання відбулося з 15 листопада. Кошти на покриття таких затрат у бюджет міста не закладалися. «Зважаючи на те, що у жовтні пішов спад по наповненню бюджету, підняття ціни на газ стане великим тягарем для бюджету», - каже перший заступник мера. Для населення тарифи поки що не переглядаються, запевняє пан Михайлюк, але проплати населення у такому разі мають бути 100-відсотковими з авансуванням на наступний місяць.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)